: :inin Kyiv (EET)

22 листопада 2016р. у Центрі Разумкова відбулась робоча зустріч фахівців Центру з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Корея в Україні Й.В. Лі Янг-Гу.

Упродовж зустрічі пан Посол отримав всебічну інформацію про Центр Разумкова, його діяльність та міжнародну співпрацю. Генеральний директор Центру Анатолій Рачок поінформував Посла Республіки Корея про основні досягнення Центру, зокрема було наголошено на зміцненні інституційної спроможності Центру, розширенні міжнародної співпраці. Панові Послові були представлені результати останніх досліджень Центру Разумкова, а також надані публікаційні матеріали.
Пан Посол також підкреслив вагомість партнерських стосунків між Посольством Кореї та Центром Разумкова. Користуючись нагодою, пан Посол запросив експертів Центру Разумкова до участі в роботі Міжнародного форуму “Україна-Корея у конфліктогенному світі”.
Учасники зустрічі обговорили перспективи та напрями подальшої співпраці між Центром Разумкова, Посольством Республіки Корея в Україні та корейськими …read more

Source: Razumkov Centre

Researches about Ukraine

This website is created to observe information about Ukraine in the world think tansk and research institutes.
More information about project you can read here

Share This

Share this post with your friends!